Перший приватний спиртзавод з’явиться в Україні вже за місяць

71
630_360_1529322791-7450

Фонд державного майна України (ФДМУ) розпочинає приватизацію підприємств спиртової галузі. Перший аукціон буде оголошено вже наступного тижня. Загалом на першому етапі приватизації спиртової галузі буде виставлено на прозорі аукціони 16 підприємств, які входять до складу ДП «Укрспирт». Про це повідомляє прес-центр Фонду держмайна.

Заступник голови Фонду держмайна Тарас Єлейко нагадав, що до ФДМУ вже передано 16 об’єктів спиртової галузі, на які чекає приватизація. Перший аукціон буде оголошено вже наступного тижня. «На заводи ДП «Укрспирт» високий попит інвесторів всередині країни – зернотрейдерів, виробників фармацевтики, біоетанолу, алкоголю. Також є зацікавлені покупці з-за кордону. Єдині, хто повністю не допущений до аукціонів – це представники країни-агресора», – підкреслив Тарас Єлейко.

За його словами, приватизація спиртових підприємств призведе до розвитку різних напрямів у переробній аграрній галузі. Крім того, успішна приватизація означає розвиток виробництва, створення нових високотехнологічних робочих місць та масштабне зростання бюджетних надходжень.

НАПИСАТИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here