Китай може стати найбільшим світовим імпортером кукурудзи

49
vn_63-92086853376693-2

На головні райони вирощування кукурудзи і сої на північному сході Китаю менш ніж за 2 тижні обрушилися 3 тайфуни, які затопили поля. Третій – Хайшен, за прогнозами, принесе проливні дощі в провінції Хейлунцзян і Цзілінь, повідомляє УкрАгроКонсалт з посиланням на Bloomberg.

За врожаєм кукурудзи в найбільшому в світі виробнику після США пильно стежать, оскільки попит на корми зростає, а державні резерви скорочуються, в результаті чого внутрішні ціни досягають найвищого рівня за 5 років.

Імпорт кукурудзи з США і України вже перевищує 10 млн тонн і може досягти 20 млн тонн, якщо ціни в США залишаться конкурентоспроможними. Це зробило б Китай найбільшим імпортером у світі.

Закупівлі також допомагають виконати зобов’язання щодо торговельної угоди з США. Різке зростання постачань породив чутки про те, що Китай може хронічно залежати від світового ринку щодо великих поставок, як це сталося з соєю, на яку припадає понад 60% світового імпорту. Закупівлі Китаю допомогли підняти ф’ючерси на кукурудзу в Чикаго до найвищого рівня з березня.

Північно-східні провінції, які раніше поставляли більше 100 млн тонн кукурудзи в іншу частину країни, скоротили поставки через швидке зростання місцевої нафтопереробної промисловості, де продукти переробки включають крохмаль і сироп.

Крім переробників, свинарство також активно розширює свою діяльність, оскільки країна прагне до створення більш великих і ефективних господарств для збільшення виробництва і боротьби з африканською чумою свиней.

НАПИСАТИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here