Поставки українського ячменю в Китай збільшилися на 46%

56
cereals-4279145_1920

Експорт українського ячменю з початку сезону 2020/21 року сфокусований на відвантаження в Китай, а ціни на ячмінь для поставок в цьому напрямку залишаються основним орієнтиром для операторів українського ринку.

Про це пише Refinitiv Agriculture в Telegram.

За даними Міністерства розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України, станом на 7 вересня цього року експорт ячменю з початку сезону 2020/21 року склав 2.25 млн.т, що практично не поступається відвантаженнях за аналогічний період минулого року. Відправки українського ячменю в Китай з початку поточного сезону досягли 1.24 млн.тонн, що на 46% більше, ніж за аналогічний період минулого сезону (850 тис.тонн), показують дані торгових потоків Refinitiv.

В даний час зовнішня торгівля українським ячменем сфокусована на постачання в Китай в жовтні. Ціни попиту на panamax-партії ячменю становлять $ 190-192 за тонну на умовах FOB, а пропозиції практично досягають $ 200 за тонну, показує моніторинг Refinitiv. Інші напрямки інертні або показують низькі ціни попиту. Більш високі ціни експортери можуть отримати для відвантаження ячменю на споті під гарячі контракти.

НАПИСАТИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here