Сезон продажу смородини в Україні завершується

75
smorodyna

В Україні сезон смородини наближається до завершення, повідомляє EastFruit. За словами самих виробників, незважаючи на зниження цін на залишкові партії даної ягоди, в цілому сезонах вони залишилися задоволені.

На даний момент останні партії смородини виробники пропонують за цінами 40-60 грн / кг ($ 1,44-2,17 / кг), що в середньому на 20% дешевше, ніж в кінці минулого робочого тижня. Знижувати відпускні ціни на останні в цьому сезоні партії смородини садівників змушували якісні характеристики даної продукції. Ще одним фактором для зниження цін на дану продукцію виступили переробні підприємства, які традиційно є основними споживачами цієї ягоди. Підвищувати ціни на смородину в кінці сезону переробники не захотіли і ряд садівників прийняли рішення трохи знизити відпускні ціни, щоб швидше розпродати залишкові партії своєї продукції.

Як відзначають галузеві експерти, сезон продажу смородини в Україні в поточному році закінчується фактично в ті ж терміни, що і роком раніше. Однак відвантажувати решту обсягів фермерам вдається в середньому в 2 рази дорожче, ніж в попередньому сезоні. Таку цінову різницю, оператори ринку пояснюють зниженням врожайності даної ягоди, так як початок літа було досить прохолодним, а західні регіони рясно заливало дощами.

НАПИСАТИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here