В Україні падає ціна на цибулю

70
142232242706485856-17471

На сьогоднішній день українські фермери вже продають цибулю практично в 2 рази дешевше, ніж в аналогічний період минулого року, повідомляє EastFruit. При цьому, ціни в даному сегменті продовжують падати, так як число виробників, які приступили до збирання з кожним днем продовжує зростати.

На тлі ситуації, що склалася фермери були змушені знижувати ціну на цибулю. Так, на даний момент основні продажі цибулі ведуться за ціною 2-4 грн / кг ($ 0,07-0,14 / кг), що в середньому на 20% дешевше, ніж в кінці минулого робочого тижня.

Знижувальному ціновий тренд в даному сегменті ключові гравці ринку пов’язують із загальним збільшенням пропозиції цибулі на ринку. Зараз збиральні роботи ведуться досить активно на більшій території країни. Крім того, на сьогоднішній день фермери змушені реалізувати цибулю тільки на внутрішньому ринку, в той час як експортні поставки на даний момент практично не здійснюються.

Варто відзначити, що в кінці липня 2019 року цибулю українські фермери пропонували до продажу в середньому в 2,2 рази дорожче, ніж сьогодні. При цьому гравці ринку не виключають подальшого здешевлення цибулі, оскільки пропозиція цієї продукції продовжує зростати, тоді як попит залишається на досить низькому рівні.

НАПИСАТИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here