Ціна на моркву в Україні знижується

66
1524

В Україні знижується ціна на моркву, повідомляє EastFruit. Негативний ціновий тренд в даному сегменті фермери пов’язують як з досить великою пропозицією на ринку, так і з невисокими темпами збуту. При цьому вони не виключають подальшого здешевлення, якщо попит на моркву залишиться колишнім.

З огляду на збільшення пропозиції даної продукції на ринку, виробники змушені знижувати ціни на моркву. Так, на даний момент морква з місцевих господарств пропонується до продажу за ціною 6-9 грн / кг ($ 0,22-0,32 / кг), що в середньому на 12% дешевше, ніж тижнем раніше.

За словами виробників, зниження цін пов’язане з сезонним зростанням пропозиції моркви середніх сортів. Крім того, тиск на ціни надає досить стриманий попит на цю продукцію. Гуртові компанії та роздрібні мережі готові закуповувати зазначені коренеплоди тільки невеликими партіями, пояснюючи своє рішення вкрай низькими темпами реалізації в роздрібній торгівлі.

При цьому, варто зазначити, що, незважаючи на те, що ціна на моркву в Україні знижується, вона ще значно перевищує рівень минулого року. Зокрема, в кінці липня 2019 року морква на українському ринку коштувала в середньому на 27% дешевше, ніж на сьогоднішній день.

НАПИСАТИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here