Ціни на ягоди продовжують знижуватися

59
im578x383-yagody-kznqhfx8gbyhhff-9709

Зниження гуртових цін на ягоди, що почалася на вихідних у всіх регіонах України, збереглася і на цьому тижні. Про це повідомляє EastFruit.

Зокрема, до середини дня вівторка середня гуртова ціна на малину в південних регіонах України за добу впала на 20 грн / кг, і цю ягоду вже активно пропонують по 80 грн / кг. Це призвело до активізації закупівельників, які звернули увагу на цю ягоду. Аналогічні тенденції спостерігалися і в цінах на ожину. Фактично ціни на малину впали в два рази за тиждень.

Проте, малина і ожина поки що продається в обмежених обсягах, тому що споживачі зараз активно закуповують черешню і суницю садову (полуницю), ціни на які досягли свого мінімуму за сезон і які стоять поки що значно дешевше.

В цілому, в порівнянні з вихідними, ціни на суницю садову стабілізувалися на позначці – 35-45 грн / кг. Мінімальна ціна на ягоду навіть незначно зросла.

Відзначимо також, що продовжують знижуватися ціни на аґрус і червону порічку. Аґрус можна купити дрібним оптом по 40 грн / кг, а червона порічка продається по 60 грн / кг в середньому. Смородина поки зберігає ціновий рівень в 80 грн / кг.

НАПИСАТИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here