На півдні України розпочався сезон збирання персиків

61
image

На поточному тижні в Україні почалося збирання ранніх сортів персика. Поки що прибирання проходить переважно в південних районах Одеської області. Однак уже на початку наступного тижня збирання ранніх сортів персика просунеться в Херсонській, Запорізькій і Миколаївській областях.

Перші партії персика в цьому році поступили в продаж фактично в ті ж терміни, що і роком раніше, при цьому ціна на перші партії даних фруктів в середньому на 34% вище, ніж на початку сезону минулого року.

Так, на даний момент перші партії персика ранніх сортів українські садівники пропонують до продажу за ціною 27-40 грн / кг ($ 1,01-1,5 / кг). Більш масово вийти на ринок українські виробники планують приблизно через 10 днів.

За словами самих садівників, урожай персика в поточному році буде значно нижчим за торішній. Основною причиною зниження валового збору даних фруктів стали неодноразові заморозки в квітні і травні, в результаті чого багато господарств півдня втратили значний відсоток врожаю персиків і абрикосів.

 

 

Джерело: EastFruit

НАПИСАТИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here