IGC очікує рекордного рівня виробництва зернових у світі

230
unnamed-3

Світове виробництво всіх видів зерна в 2020/21 році прогнозується на небувало високому рівні в 2230 млн т (+54 млн т з минулого року), з огляду на рекордні врожаї пшениці (+4 млн т) і кукурудзи (+50 млн т).

Про це йдеться в повідомленні International grains council (IGC).

«Вперше за чотири роки очікується зростання світових запасів зерна, незважаючи на прогнозовані рекордні обсяги глобальної торгівлі зерном», – прогнозують експерти.

Крім того, беручи до уваги перспективи істотного збільшення врожаю США, світове виробництво сої-бобів в 2020/21 році має зрости з минулого року на 8% до 363 млн т.

«З урахуванням очікуваного чергового приросту закупівель Китаю світова торгівля, згідно з прогнозом, розшириться з минулого року на 4%», – вважають в організації.

У зв’язку з передбачуваним збільшенням площ в Азії світовий урожай рису в 2020/21 році прогнозується на пікової позначки в 506 млн т, що на 9 млн т більше, ніж в минулому році, при цьому накопичення у ключових експортерів забезпечить рекордний рівень світових запасів (182 млн т). Завдяки відновленню попиту в країнах Африки обсяг торгівлі в 2021 році може перевищити показник попереднього року на 4%.

 

Джерело: agroportal.ua

НАПИСАТИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here