Виробники цукру виступили проти закриття малодіяльних ж/д станцій

Виробники цукру виступили проти закриття малодіяльних ж/д станцій

Закриття станцій зробить цілий ряд регіонів логістично непривабливими.

Виробники цукру виступили проти закриття малодіяльних ж/д станцій

НАЦУ «Укрцукор» направила офіційне звернення Президенту України, прем’єр-міністру та голові правління АТ «Укрзалізниця» з проханням не допустити закриття вантажних станцій, що обслуговують підприємства цукрової галузі.

Про це повідомляє прес-служба Асоціації.

Як говориться в повідомленні, ряд цукрових підприємств змушений збільшити витрати на прийом сировини і відправлення готової продукції, через визнання «Укрзалізницею» малодіяльними і подальше закриття вантажних станцій, якими вони користуються.

До переліку малодіяльних вантажних станцій включено окремі станції, які обслуговують цукрові заводи ТОВ «Фірма «Астарта-Київ» і ТОВ «Ланнєвскій цукровий завод», а саме станції Південної залізниці Полтавської області — Ланна, Вили, Ліщинівка і Водяна.

«Така ситуація з малодіяльними вантажними станціями і їх закриттям приведе до збільшення витрат цукрових заводів на прийом і відправлення продукції і зробить зазначені регіони логістично непривабливими для подальшого розвитку підприємств і будівництва нових об’єктів», — йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, АТ «Укрзалізниця» в лютому провела рейтинг-аналіз роботи вантажних станцій за 2 півріччя 2018 року. В результаті сформовано перелік з 301 малодіяльної вантажної станції.