Гереги інвестували у свій агробізнес 6 млрд гривень

Гереги інвестували у свій агробізнес 6 млрд гривень

І планують інвестувати ще 2,5 мільярда.

Гереги інвестували у свій агробізнес 6 млрд гривень

Група компаній “Епіцентр К” інвестувала в аграрний напрямок 6 мільярдів гривень і планує інвестувати ще 2,5 мільярда гривень в елеваторне господарство.

Про це повідомила співвласниця компанії Галина Герега, передає “Інтерфакс-Україна“.

“Ми інвестували в аграрний напрямок 6 млрд грн, ще 2,5 млрд грн нам потрібно для завершення елеваторного проекту — там не тільки наші кошти, але і кредитні. В минулому році почали будівництво трьох елеваторів і реконструкцію шести. Тому зараз розраховувати ще на якісь — то великі інвестиції нереально”, — сказала вона.

За словами Гереги, компанія також має намір розвивати молочний напрям.

“Тваринництво у нас є — 20 молочних ферм, але обсяги невеликі. В майбутньому плануємо розвивати галузь. Є питання переробки молока. Поки ми не інвестували у тваринництво, але обговорюємо це”, — сказала вона.

Герега розповіла, що “Епіцентр” також відклав проект з переробки олійних у зв’язку з несприятливою ситуацією на ринку олійних.

“На сьогодні олійна галузь падає, оскільки виробники не можуть домовитися між собою і просто валять ринок. Тому ми призупинили хід в переробку в олійної галузі, але в майбутньому будемо робити щось цікаве”, — пояснила вона.

Герега додала, що “Епіцентр” активно впроваджує нові технології, зокрема, оновлює техніку, інвестує в лабораторію і точне землеробство.

“Крім того, у нас є деревообробний завод в Івано-Франківській області. Зараз він випускає багато продукції, великий відсоток йде на експорт, а частина — на продаж в” Епіцентрі”, — додала вона.

Довідка

ТОВ “Епіцентр К” створено в 2003 році. Перший будівельний гіпермаркет компанії був відкритий в Києві в грудні того ж року.

Група розвиває аграрний напрямок бізнесу з 2016 року.

За даними Єдиного держреєстру юросіб та фізосіб-підприємців на 26 лютого 2018 року, учасниками ТОВ “Епіцентр К” є Олександр Герега (81,1%), Галина Герега (18,7%) і Тетяна Суржик (0,055%).

Статутний капітал ТОВ “Епіцентр К” становить 158,6 млн грн.