Американські фермери розкритикували намір Трампа урізати субсидії

Американські фермери розкритикували намір Трампа урізати субсидії

Бюджетна ініціатива Білого дому передбачає скорочення фінансування програм Мінсільгоспу США на 15%.

Американські фермери розкритикували намір Трампа урізати субсидії

Бюджетний план президента Дональда Трампа на 2020 рік щодо скорочення федерального фінансування сільськогосподарських субсидій і інших програм соціального захисту для агровиробників піддався критиці з боку фермерів.

Про це повідомляє Інтерфакс.

«Ми дуже стурбовані і розчаровані запропонованим адміністрацією Трампа бюджетом», — сказав президент Іллінойського фермерського бюро Річард Геберт, що займається вирощуванням кукурудзи, сої та пшениці.

«Це відбувається в той час, коли фермери стикаються з депресією фермерської економіки в поєднанні з невизначеністю ринку і невирішеними торговими угодами», — сказав він.

Нагадаємо, в Бюджетний комітет було передано президентський проект бюджету, в якому фінансування пропонується скоротити на 15%.

Пропонується зменшити субсидії на страхування врожаю, обмежуючи кількість виробників, які б мали право на отримання кредитів, і посилюючи обмеження на товарні платежі.

«Бюджет також пропонує, щоб USDA відповідально і ефективно використовувало ресурси платників податків, здійснюючи цілеспрямовані реформи для уникнення надто щедрих програм субсидій», – йдеться в документі.

Демократи засудили крок президента як недалекоглядний, оскільки це найбільше вдарить по страхуванню врожаю, що своєю чергою підірве фінансову безпеку фермерів саме в той час, коли їм це потрібно найбільше.