Перший експеримент з «вирощування» м'яса в космосі пройшов успішно

Перший експеримент з «вирощування» м’яса в космосі пройшов успішно

На 3D-биопринтері вдалося відтворити хрящову тканину.

Перший експеримент з «вирощування» м’яса в космосі пройшов успішно

Підтверджені остаточні підсумки експерименту «Магнітний 3D-биопринтер», в ході якого вперше був здійснений «друк» живих тканин на борту Міжнародної космічної станції (МКС).

Про це повідомляє Інтерфакс.

В рамках проекту на орбіту була доставлена спеціальна установка для 3D-біофабрикації тканин. Вирощування матеріалу здійснюється з використанням «формативного» принципу, коли зразок зростає в сильному магнітному полі в умовах мікрогравітації.

У ході експерименту було роздруковано» 12 тривимірних тканиноінженерних конструктів: шість зразків тканини хряща людини і шість зразків тканини щитовидної залози миші.

Результати продемонстрували, що технологія дозволяє проводити збірку тривимірних живих тканиноінженерних і органних конструкцій, використовуючи низькі концентрації парамагнетиків, що значно знижує їх можливий токсичний вплив на життєздатність клітин. Аналіз в лабораторії на Землі також показав, що клітини всередині отриманих конструктів живі і володіють формою і будовою, характерними для здорових клітин.

Перший зразок м’яса тварини, відтворений на біопринтері, вчені мають намір отримати вже влітку поточного року. Технологія спрямована на пошук рішення проблеми нестачі продуктів при тривалих космічних місіях.