Німецька компанія хоче побудувати свинокомплекс у Львівській області

Німецька компанія хоче побудувати свинокомплекс у Львівській області

Компанії належать два підприємства на території східної Німеччини на 4,5 і 5 тис. Голів свиней.

Німецька компанія хоче побудувати свинокомплекс у Львівській області

Власник компаній Poels Mastschweine GmbH і Tierprodukstion Alkersleben GmbH (обидві — Німеччина) Люк Йоханес Якобус хоче реалізувати у Львівській області проект з будівництва свинокомплексу. Про це повідомила прес-служба Львівської обласної держадміністрації, голова якої, Олег Синютка, 6 березня провів переговори з німецьким бізнесменом.

За словами Люка Йоханеса Якобуса, компанія має два підприємства на території східної Німеччини на 4,5 і 5 тис. голів свиней. «Ми працюємо на високому рівні, що стосується здоров’я та екологічних стандартів. Ми хочемо інвестувати сюди, можливо — заснувати ферму, схожу на ті, що ми вже маємо», — сказав німецький бізнесмен. На сьогодні німецький інвестор шукає земельну ділянку під проект будівництва комплексу.

Губернатор пообіцяв сприяння в реалізації проекту. «Коли ви зупинитеся на земельній ділянці, ми розпишемо дорожню карту реалізації проекту, аж до старту вирощування тварин», — сказав Олег Синютка.

За даними з відкритих джерел, обидві компанії — Poels Mastschweine GmbH і Tierprodukstion Alkersleben GmbH — контролюються холдингом Poels Holding GmbH, прибуток якого за підсумками 2013 року склав трохи менше 1 млн євро. Сайтів компаній Poels Mastschweine GmbH і Tierprodukstion Alkersleben GmbH знайти не вдалося.

У той же час зазначений в німецьких бізнес-довідниках офіційний сайт холдингу Poels Holding GmbH не працює. Також німецька компанія практично не присутня в мережі підбору кадрів Linkedin. iAgro вдалося знайти на цьому сайті резюме тільки одного співробітника Poels Holding GmbH, і той виявився вихідцем з України, який працює там на фермі з 2016 року.