Київський річпорт побудує логістичний комплекс

Київський річпорт побудує логістичний комплекс

Логістичний комплекс з вантажною зоною буде розміщено на площі 10 тис. кв. м.

Київський річпорт побудує логістичний комплекс

ПрАТ «Київський річковий порт» планує побудувати логістичний комплекс класу А з вантажною зоною.

Про це повідомляє прес-служба порту.

Логістичний комплекс з вантажною зоною буде розміщено на площі 10 тис. кв. м, з яких 2 тис. кв. м буде відведено під офісні приміщення.

Також, в планах Київського річкового порту — розвивати контейнерні перевезення, використовувати залізничну інфраструктуру для роботи з вантажами та розвиток торговельних відносин і вантажоперевезень з Білоруссю.

Крім того, повідомляється, що починаючи з 2014 р. компанія інвестувала 40 млн грн в відновлення інфраструктури та портового флоту.

Нагадаємо, “Нібулон” почав реалізацію нового комплексного проекту, що передбачає будівництво портового комплексу в Очакові (Миколаївської обл.), який стане базою для флоту компанії.

“Наша компанія починає працювати над реалізацією нового комплексного проекту в гирлі Дніпро-Бузького лиману. Базою для цього проекту виступить Очаківський рибоконсервний комбінат, майно якого було придбано нами в ході аукціону. Саме тому наша інвестиційна програма в гирлі Дніпро-Бузького лиману буде включати два паралельні напрямки”, — написав генеральний директор “Нібулон” Олексій Вадатурський.