В Україні з'явився перший сертифікований органічний цукор

В Україні з’явився перший сертифікований органічний цукор

Він отримав сертифікацію офіційного органа «Органік стандарт».

В Україні з’явився перший сертифікований органічний цукор

Компанії ТОВ «Дедденс Агро» і «Ріттер біо Агро» вперше в Україні отримали сертифікований органічний цукор з органічних буряків, які вони виростили.

Зі слів генерального директора Віктора Щербачука, команда йшла до цього з 2013 року, відколи було засноване органічне підприємство. Також В.Щербачук зазначив, що «Дедденс Агро» і «Ріттер біо Агро» по кількості отриманого органічного продукту займають третє місце в світі, про це він повідомив на своїй сторінці в Facebook.

Органічні цукрові буряки та органічний цукор були сертифіковані ТОВ «Органік стандарт», а переробку здійснили потужностями Гнідавського цукрового заводу.

Довідка:

Компанія ТОВ «Дедденс Агро» була заснована 21 листопада 2006 року. ТОВ «Ріттер Біо Агро» – 20 березня 2013 року. Діяльність підприємств спрямована на вирощування органічних культур, закупівлю органічної продукції по всій території України та здійснення експорту в держави ЄС.

ТОВ «Органік стандарт» – перший український сертифікаційній орган, що здійснює інспекцію та сертифікацію органічного виробництва, був створений в рамках українсько-швейцарського проекту «Органічна сертифікація та розвиток органічного ринку в Україні» в 2007 році.