УЗ виставить на аукціони перевезення фіксованих обсягів зернових

УЗ виставить на аукціони перевезення фіксованих обсягів зернових

Укрзалізниця націлена якомога швидше наростити продажі перевезень через відкриті механізми і збільшити цей показник з 5% до 40%.

«Укрзалізниця» найближчим часом вийде на ринок з новою пропозицією — на аукціонах можна буде придбати гарантовані в межах місяця подачу і перевезення певних обсягів вантажів.

Про це повідомив директор з економіки та фінансів ПрАТ «Укрзалізниця» Андрій Рязанцев, передає AgtoPortal.

«Сьогодні «Укрзалізниця» вже почала продавати маршрутні поставки на ProZorro, і ми плануємо таким чином нарощувати кількість перевезень. Якщо в загальній кількості перевозять 20 маршрутів в день, то на ProZorro будемо виставляти 5 маршрутів у день. Окремих експортерів, що мають вибудуваний логістичний ланцюжок і елеватори, цікавить перевезення фіксованих обсягів зернових. І скоро ми вийдемо на ринок з цією пропозицією на ProZorro. Стартова ціна на ці послуги буде надаватися «Укрзалізницею», але остаточна ціна буде формуватися на аукціоні», — сказав Рязанцев.

За його словами, ПрАТ «Укрзалізниця» націлена якомога швидше наростити продажі перевезень через відкриті механізми і збільшити цей показник з 5% до 40%.

«Сподіваюся, що це нам вдасться зробити і дозволить вирішити існуючі проблеми і зменшити рівень корупції. Гарантовані обсяги перевезень знімуть багато питань, оскільки ми, як підприємство, беремо зобов’язання, фінансову відповідальність і маємо чітко прописані штрафні санкції за несвоєчасну поставку вантажу. Не так, як було раніше. Це вже партнерські відносини, і в цьому році для зернового ринку це повинно стати основним досягненням, яке ми разом спробуємо здійснити. Ми постараємося чітко і прозоро розподіляти вагони», — зазначив Андрій Рязанцев.