Дельта Вілмар відновить згорілий цех спецжирів до початку наступного року

Дельта Вілмар відновить згорілий цех спецжирів до початку наступного року

Через пожежу частка компанії на ринку скоротилася вдвічі.

Дельта Вілмар відновить згорілий цех спецжирів до початку наступного року

Група компаній “Дельта Вілмар СНД” планує запустити виробництво спецжирів на згорілому в листопаді цеху на заводі в Одеській області в січні 2020 року.

Про це Інтерфакс-Україна повідомив директор В2В “Дельта Вілмар” Руслан Загребельний.

“Перша лінія буде встановлена ​​у вересні, повністю відновити виробництво ми зможемо, за моїм прогнозом, в січні. Зараз виробництво відбувається за давальницькою схемою на потужностях інших виробників. Ми виробляємо приблизно 20% минулих обсягів, щоб не втратити присутність на ринку”, — розповів Загребельний.

За його словами, частка компанії на ринку скоротилася з 50% до 25%. Збитки “Дельта Вілмар” від пожежі склали близько $25 млн, будівля була застрахована.

Як повідомив Р.Загребельний, загальна потужність цеху з виробництва спецжирів становила 17,5 тис. тонн продукції на місяць, компанія планує вийти на такий же обсяг.

Нагадаємо, 6 листопада 2018 року поблизу с. Нові Біляри Лиманського району на території заводу “Дельта Вілмар СНД” в компресорному цеху по переробці маргарину виникла масштабна пожежа. 7 листопада пожежу ліквідовано на загальній площі 1500 кв. м., жертв і постраждалих немає.

Довідка

ТОВ “Дельта Вілмар СНД” створено в 2004 році. Спеціалізується на виробництві олійножирової продукції і інгредієнтів для хлібобулочних, кондитерських виробів і молочних продуктів. До структури компанії входить два заводи — один з переробки тропічних олій, інший — по переробці олійних культур, а також комплекс з перевалки рослинних олій в порту Южний.