Через кінський грип у Великобританії скасували перегони

Через кінський грип у Великобританії скасували перегони

Англійські букмекери зазнають збитків.

 

Через кінський грип у Великобританії скасували перегони

Спалах кінського грипу в Великобританії призвів до скасування перегонів.

Британська федерація перегонів (BHA) оголосила в п’ятницю, що перегони не поновляться, як мінімум, до наступної середи, поки проводиться перевірка чистокровних коней по всій країні, повідомляє Bloomberg.

В результаті скасування перегонів впали котирування акцій британських букмекерів.

Вартість паперів William Hill Plc опустилася в п’ятницю на 0,9%, Paddy Power Betfair Plc — на 0,2%, GVC Holdings Plc, що володіє букмекерською компанією, — на 1,1%.

У разі, якщо перегони будуть припинені на нетривалий період, наслідки для букмекерів будуть незначними, оскільки їхні клієнти мають масу інших можливостей робити ставки — від перегонів у зарубіжних країнах до інших видів спорту, включаючи матчі Англійської прем’єр-ліги.

“Звичайно, припинення перегонів у Великобританії — це негативний фактор, проте в цьому випадку є альтернативні варіанти на відміну, наприклад, від випадків, коли погана погода призводить до скасування змагань у багатьох видах”, — відзначають експерти.

BHA планує зробити оголошення в понеділок, стосовно того, коли можуть поновитися перегони, і це буде ключовим фактором для котирувань акцій букмекерів.

Перегони були повністю припинені минулого четверга.