Аграрний фонд спростував звинувачення в закупівлі добрив за завищеною ціною

Аграрний фонд спростував звинувачення в закупівлі добрив за завищеною ціною

Голова фонду стверджує, що НАБУ невірно інформували.

 

Аграрний фонд спростував звинувачення в закупівлі добрив за завищеною ціною

Голова правління ВАТ «Аграрний фонд» Андрій Радченко спростував звинувачення НАБУ в закупівлі міндобрив за завищеною вартістю.

Про це повідомила прес-служба Фонду.

Радченко каже, що голова НАБУ неправильно інформований зовнішніми експертами, якби на підприємстві не було встановлено нульову толерантність до корупції, його оборот і прибуток в 2018 році не показали б зростання на 57% і 55% відповідно.

Нагадаємо, детективи Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) 7-8 лютого проводили обшуки в ПАТ «Аграрний фонд».

7 лютого, о 14:00 робота ПАТ «Аграрний фонд» була заблокована співробітниками Національного антикорупційного бюро України, що почали обшук в офісі держкомпанії.

Як повідомляє в п’ятницю прес-служба НАБУ, це слідча дія санкціонована і проходить в рамках досудового розслідування у кримінальному провадженні за фактом розтрати службовими особами ПАТ «Аграрний фонд» понад 240 млн грн коштів при закупівлі, зберіганні та упаковці добрив в 2017-2018 роках.

У НАБУ запевняють, що вони зверталися в «Аграрний фонд» з вимогою надати тимчасовий доступ до документів, необхідних для розслідування. Однак службові особи ПАТ відмовилися виконати рішення суду і не надали документи. Тому детективи змушені вилучати документацію в примусовому порядку, при цьому представники фонду свідомо затягують завершення слідчої дії.