Marcopolo Commodities відклали відкриття офісу в Україні на невизначений термін

Marcopolo Commodities відклали відкриття офісу в Україні на невизначений термін

Компанія вирішила йти в сегмент дрібних партій.

Marcopolo Commodities відклали відкриття офісу в Україні на невизначений термін

Швейцарський зерновий трейдер Marcopolo Commodities відклав відкриття офісу в Україні на невизначений термін, проте продовжує працювати в країні.

Про це повідомила директор департаменту аналітики Marcopolo Commodities Олена Нероба в коментарі агентству “Інтерфакс-Україна“.

“Ми поки що не розглядаємо відкриття офісу в Україні — ми відстрочили це питання. Ми активно працюємо на валютному ринку в світі в портах, також невеликий обсяг торгується на FOB. Основний напрямок у нас так і залишається — кінцеві споживачі. На сьогодні з України та Молдови ми продаємо на ринки Туреччини та Європи”, — повідомила вона.

За її словами, Marcopolo Commodities в Чорноморському регіоні вирішив зосередитися на зернових культурах, пріоритетом є кукурудза.

“Плануємо, що на кінець цього маркетингового року ми зробимо тільки в кукурудзі 300 тис. тонн. Поки що ми витримуємо цей темп”, — зазначила О.Нероба.

Вона додала, що компанія вирішила йти в сегмент дрібних партій.

“Ми трошки змінили наші плани щодо України — ми вирішили йти в сегмент дрібних партій. Поки що наш основний порт — Миколаїв, середній “тікет” — 7-10 тис. тонн, напрямки — Туреччина, Кіпр, Греція, Італія”, — пояснила О.Нероба.

Швейцарська компанія Marcopolo Commodities заснована в 2015 році. Займається торгівлею зерном, олійними, продукцією переробки і біопаливом. Власником і керівником компанії є Гонсало де Лусаррета.

Нагадаємо, про плани відкрити офіс в Києві Marcopolo Commodities оголосила навесні минулого року.