Мартинюк йде з Мінагро в політичний проект — джерело

Мартинюк йде з Мінагро в політичний проект — джерело

На час, що залишився до кінця каденції нинішнього Кабміну виконувати обов’язки міністра АПК буде Ольга Трофімцева

Мартинюк йде з Мінагро в політичний проект — джерело

Максим Мартинюк, в.о. міністра аграрної політики та продовольства, подав у відставку у зв’язку з переходом в політику. Відставку затвердили сьогодні, 6 лютого, на засіданні Кабінету Міністрів, повідомило iAgro джерело в Секретаріаті КМУ. За його словами, це рішення було викликано необхідністю дати можливість Мартинюку зосередитися на роботі над політичним проектом, а також уникнути можливого конфлікту інтересів. «Ви ж знаєте, який це рік», — сказав він, маючи на увазі майбутні президентські і парламентські вибори.

На уточнююче питання, чи йде мова про індивідуальну політичну кар’єру — участі в парламентських виборах по мажоритарному округу або приєднання до політичної партії, яка існує або створюється, він не відповів.

При цьому співрозмовник iAgro запевнив, що це рішення ніяк не пов’язане з пертурбаціями, що сталися напередодні в Міністерстві охорони здоров’я і рішенням Окружного адміністративного суду Києва відсторонити Уляну Супрун від виконання обов’язків глави МОЗ. «Зовсім не пов’язані процеси», — сказав він.

На момент публікації Максим Мартинюк був недоступний для коментарів. Однак в кінці минулого року, в інтерв’ю iAgro на питання про плани після закінчення каденції він заявив, що радикально змінювати рід занять не має наміру. «В агросекторі і в економіці в цілому залишається багато завдань, які потрібно вирішувати. Є розуміння, як це зробити, і я планую його реалізувати», — говорив він.

Максим Мартинюк був призначений першим заступником міністра агрополітики та продовольства 27 липня 2016 року. З листопада 2018 — виконуючий обов’язки міністра АПК.

Фото: АгроПортал