Трамп наказав більше не виділяти Каліфорнії грошей на боротьбу з лісовими пожежами

Трамп наказав більше не виділяти Каліфорнії грошей на боротьбу з лісовими пожежами

Президент США вважає, що потрібно боротися не з пожежами, а з причинами їх виникнення.

Трамп наказав більше не виділяти Каліфорнії грошей на боротьбу з лісовими пожежами

Президент США Трамп вважає, що американському ДСНС (FEMA) більше не варто давати Каліфорнії грошей на боротьбу з лісовими пожежами.

Про це він написав у своєму офіційному Twitter, передає LisoWeek.

«Мільярди доларів виділяються штату Каліфорнія на лісові пожежі, які при належному управлінні лісами взагалі не повинні відбуватися. Якщо вони не будуть працювати разом, що малоймовірно, я наказав FEMA більше не виділяти їм грошей. Це ганебна ситуація з людьми і грошима!», – йдеться в повідомленні.

Найбільш руйнівною і згубною для людей в історії Каліфорнії виявилася лісова пожежа Camp fire, що діяла в північній частині штату в період з 8 по 25 листопада 2018 року і охопила в результаті площу в 153 336 акрів (62 053 га).

Згідно з нещодавно опублікованим звітом California Watershed Emergency Response Team (міжвідомчої групи, яка оцінює ризики, пов’язані з наслідками пожежі – зсувами, повенями, каменепадами і т.д.), в результаті пожежі загинули 88 людей, пожежею було знищено 13972 приватних житлових будинків, 528 об’єктів комерційної нерухомості, і 4293 інших споруд. В цілому через ці пожежі були евакуйовані 52 тисячі чоловік. 15% пройденої вогнем площі довелося на територію, що знаходиться у веденні федеральної влади, 77% – влади штату, і 8% – органів місцевого самоврядування.

Раніше iAgro публікував галерею каліфорнійських пожеж.

Нагадаємо, що радник міністра внутрішніх справ України, в минулому – в.о. глави ДСНС Зорян Шкіряк висловився для iAgro про пожежну безпеку України: «Українські рятувальники на сьогодні – одні з найбільш професійних підрозділів, в тому числі по ліквідації і локалізації лісових пожеж. Ми допомагаємо багатьом країнам світу, є досвід локалізації пожеж в Ізраїлі, в Туреччині. І сьогодні ми запропонували свою допомогу Греції: українська пожежно-рятувальна авіація є однією з кращих в світі. І зараз ДСНС готова в будь-який момент впоратися з будь-яким викликом», – сказав він.