Епіцентр планує розвивати напрямок насінництва

Епіцентр планує розвивати напрямок насінництва

У минулому році в західному кластері «Епіцентр Агро» на ділянках гібридизації кукурудзи отримали до $1,6 тис./га чистого прибутку.

Епіцентр планує розвивати напрямок насінництва

Сільськогосподарський підрозділ «Епіцентр К» («Епіцентр Агро») планує розвивати напрямок насінництва.

Про це повідомив керівник аграрного спрямування групи компаній Василь Мороз, пише AgroPortal.

«З одного боку, вирощування насіння вимагає значно більших витрат на тонні проти кормового або продовольчого зерна: ділянки повинні бути під зрошенням, кількість агротехнічних операцій на них також більше. Однак це дозволяє значно збільшувати маржу», — зазначив він.

Мороз підкреслив, що в минулому році в західному кластері «Епіцентр Агро» на ділянках гібридизації кукурудзи отримали до $1,6 тис./га чистого прибутку.

Нагадаємо, раніше «Епіцентр К» уклав угоду про будівництво п’яти нових елеваторів з провідним європейським виробником комплексних зерносховищ компанією Feerum S.A. (Польща).

Вартість контракту складає майже €50 млн. Він передбачає будівництво великих елеваторних комплексів загальною потужністю одноразового зберігання 725 тис. т.

Довідка

Аграрний напрямок групи компаній «Епіцентр К» обробляє понад 111 тис. га у Вінницькій, Хмельницькій, Тернопільській, Черкаській та Київській областях. Також до його складу входить 20 тваринницьких ферм.