В ОАЕ з'явився перший в світі плавучий супермаркет

В ОАЕ з’явився перший в світі плавучий супермаркет

Він буде доставляти замовлення на пляжі і яхти.

В ОАЕ з’явився перший в світі плавучий супермаркет

Перший в світі плавучий супермаркет відкрився в районі Джумейра на узбережжі Дубая (ОАЕ).

Новину Arabian Business передає AgroPortal.

Як пише видання, підприємець Маджид аль-Футтайм придумав магазин під брендом Carrefour Bites and More на плоту Aqua Pod, готовий обслужити всіх бажаючих туристів і жителів еміратів.

Протягом шести днів на тиждень з 10:00 до 18:00 він буде приймати замовлення і доставляти покупки на яхти та на обрані пляжі.

Власники невеликих і мобільних човнів можуть самостійно добиратися до «магазину на плоту» і купувати все необхідне через віконце плавучого супермаркету.

Клієнти можуть вибирати зі списку в 300 товарів — від холодних і гарячих закусок, морозива, прохолодних напоїв до фармацевтичної продукції, а також креми від засмаги і темні окуляри. Замовлення приймаються по телефону і доставляються на швидкісному катері.

Платформа Aqua Pod пересувається за рахунок двигуна, що працює на акумуляторних батареях, щоб мінімізувати збиток для навколишнього середовища. Крім того, платформа оснащена інноваційною системою, яка збирає знайдене в море сміття.

Ідея була взята з відомих багатьом фургонів з їжею, що користуються великим попитом в туристичних зонах. На початку цього року все почалося з кафе на плоту, яке пропонувало клієнтам широкий вибір різних гамбургерів.