Стали відомі 3 кращих роботодавця в агросекторі

Стали відомі 3 кращих роботодавця в агросекторі

Зарплата агрономів в цих компаніях може стартувати від 20 тис. гривень на місяць.

Стали відомі 3 кращих роботодавця в агросекторі

В агросекторі працюють майже 6% українців. За перші 7 місяців 2018 року в країні відкрилися більше 1,3 тис. нових агропідприємств. Дана галузь демонструє найбільшу динаміку зростання офіційної середньомісячної зарплати. За даними Держстату, на початку 2018 го вона становила майже 6 тис. грн, а ближче до другого півріччя зросла майже на чверть — до 7,8 тис. грн.

Такі дані передає видання «Фокус», представляючи рейтинг кращих роботодавців України за підсумками 2018 року.

За даними Work.ua, реальна заробітна плата в цій сфері стартує з великих цифр — від 10 тис. грн. і більше. За останні три місяці тільки на цьому сайті роботодавці розмістили близько 800 вакансій. Затребувані вузькі фахівці зі знанням іноземних мов — селекціонери, агрономи, механіки.

Найбільша кількість вакансій в Київській області. У лідерах також Харківська, Львівська, Запорізька та Одеська області.

Найбільше платять агрономам. У Київській області, наприклад, їх заробіток складає понад 20 тис. грн на місяць. Великі агрохолдинги часто пропонують агрономам офіційне працевлаштування, повний соціальний пакет, службовий автомобіль і компенсацію вартості житла.

У трійку кращих роботодавців, підприємства яких надають співробітникам можливість кар’єрного росту та конкурентну заробітну плату увійшли:

  • Кернел

У найближчі три роки компанія інвестує більше $500 млн в нові проекти, серед яких мережа елеваторів та олійно-екстракційний завод. На підприємстві працює близько 16 тис. чоловік.

  • Нібулон

На сьогодні обробляє найбільшу за всю свою історію площа земель — понад 83 тис. га. Компанія має 44 виробничих підрозділи в 12 областях України, власний суднобудівний-судноремонтний завод і сучасний вантажний флот. У планах компанії — збільшити перевезення вантажів річковим транспортом на 20% — до 3 млн тонн. На підприємствах холдингу працює близько 4 тис. осіб.

  • Ukr land farming

Група Ukr land farming — це вертикально інтегрований агрохолдниг, що володіє земельним банком площею 570 тис. га. Компанія експортує продукцію в 40 країн. На підприємстві працюють понад 5 тис. осіб. В агрохолдингу передбачена програма стажування студентів четвертих та п’ятих курсів. Після її успішного проходження молодих фахівців працевлаштовують.