BASF презентує в Україні новий фунгіцид

BASF презентує в Україні новий фунгіцид

В Україну препарат потрапить через 4-5 років після появи на світових ринках.

BASF презентує в Україні новий фунгіцид

Концерн BASF, провідний світовий виробник хімічних засобів, почав виробництво інноваційного фунгіциду Revysol.

Відповідно до прес-релізу компанії, який передає Інтерфакс-Україна, перша поява препарату на світових ринках очікується в 2019-2020 рр., Його вихід на ринку України очікується в 2023-2025 рр.

“Revysol — фунгіцид, який буде проводитися в Ганнібалі, США. Препарат з’явиться на світових ринках в 2019-2020 рр. Після отримання реєстрації. Завдяки інвестиціям в двозначну суму мільйонів євро, BASF розширив існуючу систему виробництва для створення нового діючої речовини”, — йдеться в повідомленні.

У компанії відзначають, що “потенціал пікових продажів Revysol вимірюється в більш ніж EUR1 млрд”. BASF подала заявку на реєстрацію цього фунгіциду Revysol в 60 країнах Європи, Азії, Північної та Південної Америки більш ніж для 40 сільськогосподарських культур.

“Запатентована формуляція була розроблена відповідно до високого рівня нормативних стандартів, щоб продемонструвати ефективну дію і селективність до широкого діапазону польових і спеціальних культур. Revysol буде доступний в адаптованих формуляцій для аграріїв всього світу, що дозволить їм краще захищати свої культури в різних умовах”, — вказали в компанії.

Довідка

Концерн BASF — найбільший виробник хімічних засобів. Продуктовий портфель складається з п’яти сегментів: хімікати, спеціальні продукти, функціональні матеріали і рішення, рішення для сільського господарства, а також нафту і газ. BASF працює в Україні з 1992 року. Контролює чотири агроцентри, має один склад.