Суперечка між акціонерами Louis Dreyfus наближається до завершення

Суперечка між акціонерами Louis Dreyfus наближається до завершення

Маргарита Луї-Дрейфус забезпечила фінансування для викупу часток інших власників LDC.

Суперечка між акціонерами Louis Dreyfus наближається до завершення

Найбільший акціонер агротрейдера Louis Dreyfus Commodities BV (LDC) Маргарита Луї-Дрейфус, яка контролює близько 80% акцій через сімейний траст, забезпечила фінансування для викупу часток участі інших членів сім’ї Луї-Дрейфус.

“Я дуже рада, що ми завершили цей процес, підтвердивши мою рішучість зберегти спадщину Louis Dreyfus і визначити її довгострокове майбутнє, – наводяться в заяві слова М. Луї-Дрейфус. – Забезпечивши стабільну структуру власності, ми отримали відмінну можливість прискорити реалізацію стратегії зростання”.

Таким чином, найближчим часом очікується завершення тривалого спору між акціонерами компанії, пише Financial Times.

М. Луї-Дрейфус успадкувала контрольний пакет акцій LDC після смерті чоловіка, сім’я якого заснувала компанію в 1851 році, дев’ять років тому. До кінця поточного року вона хоче наростити його до 96,9%. Подробиці про залученого фінансування не розкриваються.

За оцінками експертів, для викупу 16,6% акцій у інших членів сім’ї їй необхідно близько $900 млн. Раніше для цього залучалися кредити швейцарського банку Credit Suisse.

У 2015 році кілька членів сім’ї Луї-Дрейфус використовували опціон, що змушує мажоритарного акціонера викупити їх частки. Проте сторони не змогли домовитися про ціну, і їм довелося вдатися до арбітражу, який виніс рішення тільки в цьому році.

М. Луї-Дрейфус також підтвердила, що дивідендна політика компанії не зміниться.

Нагадаємо, Louis Dreyfus Company збільшить інвестиції в українську економіку.

Довідка

Louis Dreyfus входить в четвірку найбільших агротрейдерів світу, так звану ABCD. Учасники цієї групи понад століття контролюють світову торгівлю сільгосппродукцією, також в неї входять Archer-Daniels Midland Co. (ADM), Bunge Ltd. і Cargill Inc. На частку Louis Dreyfus припадає близько 10% світового обсягу торгівлі сировиною.

Основні операції зосереджені в Женеві, штаб-квартира знаходиться в Роттердамі, однак компанія також веде діяльність ще більш ніж в 100 країнах світу. Зокрема, Louis Dreyfus володіє складськими приміщеннями в Північній і Південній Америці, Азії, на Близькому Сході і в Африці, Європі та регіоні Чорного моря.