У Китаї розроблений унікальний регулятор росту рослин

У Китаї розроблений унікальний регулятор росту рослин

Світовий ринок регуляторів росту займає лише 5% глобального ринку пестицидів (і менше 3% в Китаї), але він росте зі швидкістю 10% на рік.

У Китаї розроблений унікальний регулятор росту рослин

Китайська компанія Mindleader (Pilarquim) випустила на ринок трикомпонентний регулятор росту. Активними інгредієнтами нового препарату є: гіббереллінова кислота, індолілкусусна кислота і гідроксильований брасиностероїд.

Ця високотехнологічна біологічна суміш (Biyi) являє собою порошок для розведення і може застосовуватися на цитрусових, чилі, женьшені, кавуні, манго, дині, арахісі, на овочах, а також на пшениці, кукурудзі і рисі, повідомляє AgroPortal.

Як зазначається, препарат порушує режим спокою насіння, сприяє посиленню проростання і вкорінення культур, підвищує стійкість рослин до стресів, збільшує врожайність і покращує якості сільгосппродукції.

«Індолілкусусна кислота є ауксином, який регулює подовження клітин і їх розподіл, що покращує розвиток і формування кореневої системи. Гіббереллінова кислота прискорює схожість і стимулює партенокарпію і покращує показники плодів. Брасиностероїд грає роль в подовженні і діленні клітин, відповідає за розподіл поживних речовин всередині рослин, покращує фотосинтез, продовжує термін молодості листя, поліпшує запліднення на основі пилку, підвищує стійкість до стресів, що викликаються несприятливими умовами навколишнього середовища», — зазначають розробники.

Світовий ринок регуляторів росту займає лише 5% глобального ринку пестицидів (і менше 3% в Китаї), але він росте зі швидкістю 10% на рік. Оскільки реєстрація біопрепаратів не стикаеться з такими складнощами, як це відбувається з реєстрацією синтетичної агрохімії, можна припустити, що регулятори росту рослин будуть набирати популярність як у виробників, так і у фермерів.