«Дельта Вілмар» зможе забезпечити безперебійні поставки маргарину, попри пожежу

«Дельта Вілмар» зможе забезпечити безперебійні поставки маргарину, попри пожежу

Це можливо завдяки запасам компанії.

«Дельта Вілмар» зможе забезпечити безперебійні поставки маргарину, попри пожежу

Група компаній “Дельта Вілмар СНД” зможе за рахунок запасів забезпечити безперебійні поставки спецжірів, вироблених в цеху заводу в Одеській області, на якому в ніч з 6 на 7 листопада сталася пожежа.

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

У зв’язку з пожежею на заводі з асортименту компанії зникне ціла лінійка товарів — спеціалізовані жири і маргарин. У той же час на даний момент компанія має в своєму розпорядженні товарний запас, який дозволить безперебійно відвантажувати товар протягом деякого часу, тому ринок, можливо, не відчує зупинки виробництва в даному цеху.

За даними агентства, на місці пожежі все ще знаходяться співробітники ДСНС, представників компанії не допускають всередину будівлі через ризик обвалення. У зв’язку з цим складно оцінити масштаб втрат.

Будівлю, яка потерпіла від пожежі, було застраховано.

Як повідомлялося, 6 листопада о 19:39 поблизу с. Нові Біляри Лиманського району на території заводу “Дельта Вілмар СНД” в компресорному цеху по переробці маргарину виникла масштабна пожежа. До гасіння від ДСНС залучалося 134 чол. і 24 од. техніки. О 7:00 7 листопада пожежу ліквідовано на загальній площі 1500 кв. м., жертв і постраждалих немає.

Міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак на засіданні Кабінету міністрів повідомив, що екологічна інспекція під час планової перевірки на підприємстві у вересні 2018 року виявила серйозні порушення в цеху заводу, на якому почалася пожежа.

За інформацією міністра, забруднення води біля місця події немає, проте деякі показники забруднення повітря перевищують гранично допустимі норми в 2,5 рази.