Їжа з пробірки: 4 стартапи, які створюють їжу майбутнього

Їжа з пробірки: 4 стартапи, які створюють їжу майбутнього

Як вчені вирощують продукти в лабораторії, і чи зможе це вирішити глобальну проблему дефіциту продовольства

Їжа з пробірки: 4 стартапи, які створюють їжу майбутнього

Американський стартап Finless Foods знайшов спосіб вирощування м’яса тунця у пробірці і планує запустити його масовий продаж в 2020 році.

За даними Всесвітнього фонду дикої природи, близько 30% ділянок рибного промислу виснажені або забруднені. Багато видів риб, у тому числі і тунець, живуть в забруднених середовищах, тому в їх організми потрапляє мікропластик і ртуть.

Селден підкреслює, що його компанія працює над безпечними та доступними альтернативами «чистої риби», які зможуть стабілізувати продовольчі запаси і захистити навколишнє середовище.

Дійсно, дефіцит поживних ресурсів і збереження біорізноманіття — одні з перших питань на порядку денному екологів та науковців.

«Збереження та раціональне використання біорізноманіття вкрай важливі для сталого розвитку людства. У тому числі в питаннях продовольчої безпеки, зміни клімату, боротьби з деградацією грунтів і підтримки здоров’я людини і планети в цілому», — зазначає Продовольча і сільськогосподарська організація ООН (ФАО), плануючи свою роботу на доступну для огляду перспективу.

Як підкреслюють у ФАО, від біорізноманіття і тих функцій, які воно виконує, залежать всі сектори сільського господарства, в тому числі рослинництво і тваринництво, лісове господарство, рибальство і аквакультура. Значна частина незаможного населення світу прямо залежить від збереження різних видів флори і фауни, оскільки втрата багатьох видів живої природи перш за все позначається на їх засобах для існування. Відповідно, біорізноманіття безпосередньо впливає на викорінення бідності у всіх її проявах.

iAgro знайшов ще кілька проектів, які за допомогою сучасних технологій намагаються вирішити проблему збереження «їстівних» ресурсів на планеті.

Стартап Just з Сан-Франциско призвичаївся вирощувати куряче м’ясо з клітин, взятих з курячого пір’я. Курятина вирощується в біореакторі всього за кілька днів, після цього вона придатна до вживання — в Just роблять з нього нагетси.

Творці стартапу підкреслюють, що таке м’ясо не є генно-модифікованим або вегетаріанським. «Це звичайне м’ясо, просто заради нього ніхто не помер», — пояснюють вони.

Запустити свою продукцію в продаж Just планує вже до кінця 2018 року, але не в роздрібні мережі: поки що стартап бачить свій продукт в меню ресторанів. Дослідники визнають, що ціна на даному етапі буде вищою за ціну звичайного курячого філе, однак, в майбутньому вони розраховують зробити свій продукт куди більш доступним для широких мас.

Курка з пробірки — не перший експеримент з вирощування штучного м’яса.

5 серпня 2013 року побачив світ «блюдо», вирощене з м’язової тканини корови: гамбургер вагою в 141 грам. Фарш для гамбургера створювався в лабораторії нідерландського Маастрихта п’ять років і обійшовся ученим на чолі з професором Марком Простом в $375 тис. доларів. Майже всі витрати покрив співзасновник Google Сергій Брін.

Оскільки в вирощеному м’ясі відсутні жирові прошарки і сухожилля, дегустатори визнали його більш сухим на смак, ніж гамбургер, приготовлений традиційним способом. Втім, якщо відкинути гедоністичні нюанси, боротися з продовольчою кризою новий продукт цілком у змозі.

У 2013 році програміст Роб Райнхарт схвилював громадськість «їжею майбутнього» — напоєм Soylent. Роб особисто придбав 35 компонентів, біохімічно необхідних людині для виживання, змішав їх в напій і пив його 30 днів.

По закінченню експерименту програміст зауважив позитивні зміни в самопочутті, енергообміні і зовнішньому вигляді. Крім того, відпала необхідність ходити в магазин, готувати і мити посуд. Його щомісячні витрати на їжу скоротилися майже в 10 разів (з 470 до 50 доларів США).

Крім того, як зазначив Райнхарт, для створення такого продукту потрібно набагато менше тваринних і рослинних ресурсів, ніж для традиційної їжі. При цьому для отримання рослинних білків не обов’язково вбивати тварин. Попри це, Soylent представлений також в вегетаріанської версії.

Проект був заявлений на краудфандинговій платформі Tilt, де Soylent зібрав 1,5 млн доларів на попереднє замовлення, що сприяло розвитку порошку з концепції в комерційний продукт.

У квітні 2014 року ЗМІ повідомили, що Rosa Foods запустив виробництво напою, в який вже було вкладено близько 2,6 млн доларів. У січні 2015 року Soylent отримав фінансування в розмірі 20 млн доларів від венчурного фонду Andreessen Horowitz.

Спочатку продукт був доступний тільки для клієнтів з США. Але 15 червня 2015-го була налагоджена його доставка в Канаду, проте в жовтні 2017 року цю країна відмовилася від подальших поставок Soylent через недотримання канадських норм для замінників їжі.

До квітня 2018 року концентрат для напою продавався більш ніж 8 000 магазинах 7-Elevens в США.

Вчені давно шукають вегетаріанські аналоги м’яса, які нічим би не відрізнялися від продукту тваринного походження. Поки соя та сейтан можуть замінити м’ясні страви на біохімічному рівні, але не здатні передати їх смак і текстуру.

За це непросте завдання взялися в Impossible Foods. Професор в області біології і фізики з Стенфорда Патрік Браун створив для стартапу рослинний продукт, що імітує текстуру, смак і колір справжнього м’яса. Для цього з кількох десятків рослин була навіть створена імітація крові, яка і надає продукту особливий смак.

Всього стартап залучив $75 млн від Google Ventures, Khosla Ventures і засновника Microsoft Білла Гейтса. Більша частина інвестицій була використана для розширення виробництва.

Влітку 2015 року Google намагалася придбати компанію за $30 млн.

Вартість виробництва одного штучного біфштекса на даний момент обходиться в $20, але після масового надходження продукту в продаж ціна може впасти у кілька разів.