Уряд Нової Зеландії планує зробити пиво візитною карткою країни

Уряд Нової Зеландії планує зробити пиво візитною карткою країни

Для цього також будуть виведені нові сорти хмелю.

Уряд Нової Зеландії планує зробити пиво візитною карткою країни

Уряд Нової Зеландії вирішив створити нові сорти хмелю і крафтового пива, які стануть візитною карткою країни за аналогією з впізнаваними новозеландськими винами, включаючи Совіньон з яскравим смаком агрусу.

Про це повідомляє Інтерфакс.

Для здійснення задуманого, міністерство первинних галузей Нової Зеландії інвестує 5,3 млн новозеландських доларів ($3,5 млн) в спільний проект досліджень і розробок.

Приватний сектор в особі крафтової пивоварні Garage Project і виробника хмелю Freestyle Farms вкладе в розробки 7,95 млн новозеландських доларів.

За оцінками міністерства, успіх проекту дозволить збільшити виторг від виробництва хмелю до 2027 року до 132 млн новозеландських доларів на рік. Без цієї програми доходи галузі складуть всього 43 млн новозеландських доларів на рік.

Аналогічний приріст очікує і виробництво крафтового пива: 98,5 млн новозеландських доларів на рік при позитивному результаті проекту і 16,5 млн в разі його провалу, вважають у відомстві.

Крім того, учасники проекту мають намір створити 835 робочих місць.

Число крафтових пивоварень в Новій Зеландії за останні 10 років зросло на 300%, до приблизно 200 компаній, пише The Guardian. Однак країна відчуває дефіцит власного хмелю.