У Харкові поранено бізнесмена, який займався конфліктом навколо «Імперії-Агро»

У Харкові поранено бізнесмена, який займався конфліктом навколо «Імперії-Агро»

У Харкові з вогнепальної зброї був поранений директор юридичної фірми «Легіон» Владислав Безрук.

У Харкові поранено бізнесмена, який займався конфліктом навколо «Імперії-Агро»

Пригода сталася в середу ввечері, коли Безрук виходив зі спортивного клубу «Yod», невідомі відкрили по ньому вогонь з автоматичної зброї. Потерпілий був доставлений в лікарню і прооперований, в місті введено оперативний план «Сирена», а правоохоронні органи відкрили кримінальне виробництво за статтею «Замах на умисне вбивство», повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Серед версій причин того, що сталося слідство розглядає конфлікт з партнерами і перерозподіл впливу на аграрному ринку.

Як повідомило харківське ЗМІ «МедіаПорт», у охоронців Безрука були два пістолети, які стріляють гумовими кулями, і автомат «Вулкан».

На сайті юридичної фірми «Легіон» зазначено, що вона була заснована Владиславом Безруком в 2002 році, і спеціалізується на вирішенні земельних питань, повернення боргів і захисту від рейдерства. Кадровий склад фірми сформований з юристів і «досвідчених співробітників силових структур, які прийшли до нас з держслужби». У довідці про себе компанія відзначає, що до послуг «Легіону» вдаються не тільки малі сільгосппідприємства, а й великі аграрні корпорації.

Юрфірма «Легіон», зокрема, в березні цього року займалася конфліктом навколо дистрибутора насіння і добрив компанії «Імперія-Агро», яка не розплатилася по кредиту «ТАСкомбанку». Представники «Легіону», діючи в інтересах банку, заблокували роботу дистрибутора. Це також викликало обурення аграріїв, які не змогли отримати передплачені насіння і добрива.