У Києві заміновано будівлю Держспоживслужби

У Києві заміновано будівлю Держспоживслужби

Всіх співробітників вивели за оточення

У Києві заміновано будівлю Держспоживслужби

Оновлено: вибухових речовин не виявлено, оточення знято.

У центрі Києва заміновано будівлю по вул. Бориса Грінченка, 1, в якій знаходиться Державна служба з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів (Держспоживслужба), а також ряд інших аграрних держвідомств.

Як передає з місця подій журналіст iAgro, в даний час всі співробітники покинули будівлю, всередині працюють фахівці вибухотехнічної служби з собаками. Поруч чергують автомобілі швидкої допомоги та пожежної охорони. Вхід до будинку огороджений і контролюється Національною поліцією.

Як розповів представник відомства, близько 9 ранку в приміщенні погасло світло, після чого всіх співробітників сповістили про необхідність терміново покинути будівлю.

Версії того, що сталося розходяться — по одній з них, надійшов анонімний дзвінок, який попередив про замінування. За іншою — після відключення електрики в будівлю з вулиці зайшли двоє невідомих, які залишили кілька пакетів і потім швидко пішли.

Скільки ще триватиме перевірка, не повідомляється.

У будівлі на вул. Грінченка, 1, крім Держспоживслужби, знаходяться також Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин, ДСБУ «Аграрний фонд», ДП «Спецагро», кілька галузевих асоціацій, зокрема «Укрмолпром» і «Укролія», Центральна науково-технічна бібліотека харчової і переробної промисловості України.