МХП поповнився трьома зерносушарками

МХП поповнився трьома зерносушарками

Всі вони встановлені в західних областях України.

МХП поповнився трьома зерносушарками

Компанія ADEPT GROUP виконала поставку і шеф-монтаж трьох зерносушарок LAW для компанії ПАТ «Миронівський хлібопродукт».

Про це повідомляє прес-служба компанії.

«Потужні шахтні сушарки встановлені в західних областях України — Львівській, Івано-Франківській і Хмельницькій», — йдеться в повідомленні. Одна з сушарок — LAW SBC 19 LE має продуктивність 31 т/год по кукурудзі, витрата природного газу при сушінні кукурудзи з зніманням вологи з 24-14% гарячим повітрям температурою 120С (8100 ккал/м³) — 432 м3/год.

Були поставлені також дві сушарки моделі LAS SBC 26 L 2500. Кожна продуктивністю 20 т/год по соняшнику. Витрата природного газу, при сушінні соняшнику зі зніманням вологи з 14-7% гарячим повітрям температурою 65С (8100 ккал/м³) — 207 м3/год.

«Зерносушарки LAW серії L — потокові, шахтного типу спроектовані спеціально для сушки олійних культур, таких як соняшник і рапс. Зважаючи на специфіку сушіння зазначених культур, рециркуляція відпрацьованого повітря тут не передбачена», — пояснюють в прес-службі ADEPT GROUP.

Вперше ADEPT GROUP розпочала співпрацю з МХП в 2014 році. Тоді «Миронівський хлібопродукт» придбав перші дві сушарки LAW.