Особистий помічник голови Goldman Sachs вкоротив собі віку через звинувачення в крадіжці вина на $1,2 млн

Особистий помічник голови Goldman Sachs вкоротив собі віку через звинувачення в крадіжці вина на $1,2 млн

На цей день було призначено слухання його справи в суді, де він планував дати свідчення.

Особистий помічник голови Goldman Sachs вкоротив собі віку через звинувачення в крадіжці вина на $1,2 млн

Ніколас Демейер, особистий помічник головного виконавчого директора банку Goldman Sachs Девіда Соломона, звинувачений в крадіжці у свого начальника рідкісних вин на суму близько $1,2 млн, вкоротив собі віку.

Повідомлення The New York Post передає Інтерфакс.

41-річний чоловік викинувся з вікна свого номера на 33-му поверсі готелю Carlyle на Манхеттені близько 14:30 за місцевим часом у вівторок. Приблизно на цей час було призначено слухання його справи в суді, на якому він планував дати свідчення.

Н.Демейер працював помічником Д.Соломона, відомого любителя рідкісних вин, з 2008-го по 2016 рр., коли той очолював інвестиційний підрозділ Goldman Sachs. В обов’язки помічника входило отримання вина від постачальників, його транспортування в особистий винний льох.

За даними слідства, Н.Демейер разом зі спільником вкрали близько 500 пляшок вина з колекції Д.Соломона і перепродали їх дилеру в іншому штаті. У списку вкраденого були сім пляшок французького бургундського вина, виробленого в маєтку Domaine de la Romanee-Conti, що вважається одним з кращих і найдорожчих вин в світі.

Як підозрює слідство, ці пляшки були потім продані майже за $135 тис.

Пропажа вина виявилася в листопаді 2016 року. Після цього помічник втік і вирушив в 14-місячну кругосвітню подорож, в ході якої зупинявся в Римі, Буенос-Айресі та Ріо-де-Жанейро. Помічник був затриманий після повернення прямо в аеропорту, провів два місяці під арештом і був випущений під заставу в $1 млн. Йому загрожувало до 10 років в’язниці.

«Я і моя дружина Мері дуже засмучені новиною про те, що Ніколас вкоротив собі віку, — заявив Д.Соломон. — Протягом кількох років він був дуже близькою людиною для нашої сім’ї, і ми всі убиті горем, дізнавшись про його трагічну загибель».