Україна і Німеччина обговорили нові напрямки співпраці в агросфері

Україна і Німеччина обговорили нові напрямки співпраці в агросфері

На 15-му засіданні Німецько-Українського аграрного комітету, яке проводиться щорічно, Мінагрополітики обговорило з німецькою стороною поглиблення співпраці в аграрному секторі.

Україна і Німеччина обговорили нові напрямки співпраці в агросфері

Про це повідомляє прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства.

За результатами засідання, було вирішено відкрити три нових напрямки співпраці між країнами: в лісогосподарської галузі, ветеринарії та підготовці висококваліфікованих фахівців для роботи з новітніми агротехнологіями.

«Я вдячна німецьким колегам за активну співпрацю в питаннях двосторонньої торгівлі аграрною продукцією. Так, відзначається позитивна динаміка товарообігу сільгосппродукції, який збільшився на 223,9 млн дол. США і склав 846,9 млн дол. США у 2017 році», — сказала заступник Міністра з питань євроінтеграції Ольга Трофімцева, яка представляла на зустрічі українську сторону.

Також вона зазначила ефективну співпрацю між двома країнами в рамках двосторонніх коопераційних проектів, які допомагають створити стійку основу для розвитку зовнішньої торгівлі українського АПК.

Зі свого боку, пан Міхаель Штюбген зазначив, що Уряд ФРН бачить в Україні дуже потужного аграрного гравця з великими можливостями на глобальному ринку і додав, що через Федеральне міністерство продовольства і сільського господарства Німеччини впроваджується 5 проектів, на які спрямовується 1/5 загального бюджету для реалізації двосторонніх міжнародних проектів.