З початку року відкрито 4 нових ринка експорту м'яса української птиці

З початку року відкрито 4 нових ринка експорту м’яса української птиці

Україна продовжує збільшувати експорт продукції птахівництва та відкривати нові ринки збуту. Так, за 7 місяців 2018 року експортовано 184,6 тис. тонн м’яса та їстівних субпродуктів свійської птиці, що на 8,9 % більше від аналогічного періоду минулого року.

 

З початку року відкрито 4 нових ринка експорту м’яса української птиці

Дані Державної фіскальної служби наводить прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства України.

М’ясо української птиці експортується у 80 країн світу, а у 2018 році було відкрито чотири нових ринки – Албанія, Гана, Гонконг та Марокко.

М’ясо птиці є глобальним трендом на світовому ринку і попит на нього щорічно зростає. Згідно прогнозу OECD-FAO Agricultural Outlook 2018-2027, за 10 років світове споживання такої продукції збільшиться на 19 млн тонн (15,8%) і складе близько 139 млн тонн.

Враховуючи глобальні тренди, Україна нарощує виробництво м’яса птиці та наближається за його обсягами до провідних країн світу. Так, за 7 місяців поточного року сільськогосподарськими підприємствами реалізовано 809,6 тис. тонн м’яса, що на 5 % більше в порівнянні з відповідним періодом минулого року.

На сьогодні Україна займає 7 місце з експорту м’яса бройлерів в рейтингу країн-експортерів такої продукції. Найбільшими світовими імпортерами цієї продукції є Японія, Мексика, ЄС, Ірак, Південно-Африканська Республіка, Саудівська Аравія, Куба, Гонконг, Об’єднані Арабські Емірати, Ангола.