Утримання курей підженуть під європейські стандарти

Утримання курей підженуть під європейські стандарти

Для погодження загальних єдиних форм сертифікатів на експорт до ЄС українських продуктів харчування тваринного походження, потрібно забезпечити благополуччя кур-несучок.

Утримання курей підженуть під європейські стандарти

Керівництво Держпродспоживслужби України провело чергову відео конференцію з представниками Європейської комісії щодо поточного стану співробітництва гармонізації норм вітчизняного законодавства до норм Євросоюзу.

Про це повідомила прес-служба відомства.

Сторони продовжили обговорення з метою погодження загальних єдиних форм сертифікатів на експорт до ЄС українських продуктів харчування тваринного походження.

«Також сторони проаналізували забезпечення благополуччя тварин, зокрема, курей-несучок», — йдеться в повідомленні.

Під час відеоконференції учасники обговорили питання взаємної торгівлі та наближення вітчизняного законодавства до норм ЄС, еквівалентність по кормовим добавкам та насінню, загальні єдині форми сертифікатів ЄС на експорт ряду продуктів харчування, зокрема — желатину, колагену та продукції птахівництва, перспективи експорту яловичини.

Нагадаємо, що за даними Держстату, за останній рік кількість птиці свійської в Україні зросла на 2,8% до 245 млн 450,8 тис. на 1 вересня 2018 року.