Португальці планують побудувати в Україні м'ясокомбінат

Португальці планують побудувати в Україні м’ясокомбінат

Португальський бізнес зацікавлений в імпорті різних товарів з України, у тому числі агропродукції. Інвестори жваво реагують на поліпшення ситуації в Україні.

 

Португальці планують побудувати в Україні м’ясокомбінат

Повідомлення президента торгово-промислової палати України Геннадія Чижикова передає прес-служба ТПП.

У Лісабоні пройшов українсько-португальський бізнес-форум в рамках торгової місії в Португалію українських торгових компаній.

«Все більше португальських компаній приймає рішення про інвестування в економіку України. Наприклад, INGRALUB планує будівництво в Київській області заводу з виробництва мастильних матеріалів, ILHO PL S.A. — спорудження м’ясопереробного комбінату в Тернопільській, ЕVORA — ливарного заводу у Львівській області. Але це не межа», — сказав Геннадій Чижиков на форумі.

Також наголошується, що португальський бізнес цікавиться інвестуванням у виробництво соків, однак не вказується про які саме компанії йде мова.

Серед українських компаній, які взяли участь у форумі — підприємство «АМОС», ТОВ «Енергетика майбутнього», ТОВ «ВОЗКО», ВАТ «Агробудмеханізація», «Укрвинпром», УЦ «Український інститут вина», ВАТ «Проскурів» та інші.