Hershey купує виробника снеків через попит на здорове харчування

Hershey купує виробника снеків через попит на здорове харчування

Американська кондитерська компанія Hershey планує купити Pirate Brands за $420 млн у B & G Foods Inc.

Hershey купує виробника снеків через попит на здорове харчування

Прес-реліз компанії Hershey передає Інтерфакс.

Pirate Brands є виробником відомого повітряного рису Pirate’s Booty, а також сирних снеків Smart Puffs і кукурудзяних паличок Original Tings.

Операцію планується завершити до кінця 2018 року.

Ринок повітряного рису Hershey оцінює більш ніж в $ 2,5 млрд, а бренд Pirate’s Booty входить в число швидкозростаючих, відзначається в повідомленні. Його роздрібні продажі збільшуються більш ніж на 8% в річному вираженні.

Hershey проводить диверсифікацію бізнесу за межі випуску шоколаду і продукції з нього останні кілька років, оскільки споживачі переключаються на більш здорові продукти харчування.

В кінці минулого року компанія купила Amplify Snack Brands, виробника чіпсів Tyrell’s і попкорну SkinnyPop, за $1,6 млрд включаючи борг, що стало найбільшою угодою в історії Hershey.

Довідка

Hershey — американська кондитерська компанія, п’ята найбільша в світі, найбільший виробник шоколадних батончиків в Північній Америці. Головний офіс знаходиться в місті Херші (штат Пенсільванія).

Компанія була заснована Мілтоном Херші в 1894 році. Батончики Hershey’s та інші продукти продаються по всьому світу.

The Hershey Company складається з двох основних підрозділів: Північна Америка — виробництво та продаж кондитерських виробів в США і Канаді; на цей підрозділ припадає 88% обороту компанії (у 2017 році $6,6 млрд з $7,5 млрд). І міжнародна діяльність — виробництво та продаж кондитерських виробів в Китаї, інших країнах Азії, Латинській Америці, Європі та на Близькому Сході, експорт продукції в ці регіони; також до цього підрозділу відноситься роздрібна торгівля в магазинах мережі Hershey’s Chocolate World (Херші, Нью-Йорк, Лас-Вегас, Ніагара-Фолс, Дубаї і Сінгапур); в сумі ця діяльність приносить 12% виторгу компанії.

Основними торговими марками компанії є Hershey’s, Reese’s і Kisses, також використовуються різні бренди для різних видів продукції.