Це все квіточки: як шафран витісняє овочі з фермерських полів
голова ФГ «Шафран Любимовський»

Це все квіточки: як шафран витісняє овочі з фермерських полів

Витрати на посадковий матеріал окуповуються протягом двох років

Це все квіточки: як шафран витісняє овочі з фермерських полів

iAgro продовжує серію публікацій, присвячених нішевому агробізнесу в Україні. Ми вже розповідали про те, як в західних областях вирощують буйволів і племінних овець. Потім сфокусували увагу на рослинництві — освоєнні ринків аспарагуса і фундука, потім познайомилися з нюансами виробництва автентичного алкоголю і вирощування тропічних фруктів в Україні. Тепер пропонуємо дізнатися, чому популярна східна спеція — шафран — все більше привертає вітчизняних фермерів.

Шафран — спеція, що отримується з квітів крокусу. З кожної квітки вручну витягується рильце, потім висушується і іноді перетирається. Щоб отримати 1 кг готової спеції, треба зібрати близько 100 000 квітів. Такий трудомісткий процес і робить шафран найдорожчою в світі пряністю. Найбільш якісним заведено вважати іспанський шафран, а найпоширенішим — іранський і індійський. Українські фермери теж почали освоювати цю культуру. У Херсонській області фермерське господарство «Шафран Любимовський» виробляє шафран, який за якістю не поступається іспанському.

Віталій Шакало, голова ФГ «Шафран Любимовський», розповів iAgro, як спеція витіснила в господарстві полуницю, зелень і овочі.

Культивувати крокус для виробництва шафрану в нашому господарстві вирішили в 2014 році — після того, як взяли участь в конференції по нішевим культурам, де однією з тем був саме шафран. Ми зацікавилися, зібрали додаткову інформацію і закупили першу посадкову партію квітів Crocus Sativa.

Починалося все з посадки 0,5 т крокусів на п’яти сотках землі. За чотири роки площа збільшилася до 3 га. Цього року плануємо розширити посадки ще на 1 га з використанням свого посадкового матеріалу. Crocus Sativa цвіте восени, на зламі вересня і жовтня. Всі інші види крокусів — декоративні, і цвітуть вони навесні.

Крокус — культура невибаглива, тому особливих труднощів у вирощуванні ми не відчували. Але є особливості, з якими доводиться рахуватися (наприклад, глибина посадки). Відмінності легко відчути, якщо переходити на шафран з вирощування овочів. Причому, перевага виявляється на стороні спеції. Крокус нічим не хворіє, не потребує регулярному рясного поливу, у цієї культури немає шкідників, її можна виростити без застосування хімії. Залежно від погодних умов урожай шафрану може скоротитися, але він буде завжди. І наші грунти добре підходять для його виробництва.

Для прибирання 1 га шафрану достатньо двох осіб, які займаються збором врожаю протягом 1-1,5 місяця. Кожен день потрібно просто ходити по полю і збирати квіточки. Але ще потрібно 3-4 людини, щоб вибирати з них тичинки. Ми вже напрацювали чіткий виробничий процес: квіти збираємо в полі, а тичинки витягуються в домашніх умовах.

Якщо крокус не пересаджувати, то з одного гектара на третій рік можна зібрати до 20 кг шафрану. На одну сотку потрібно 100 кг посадкового матеріалу, який обійдеться близько 700 дол. З цієї сотки в перший рік ви зберете 50-100 грам спеції (за яку потім можна виручити 250 —500 дол.). Але на другий рік урожай вже збільшиться до 150 грам, і в результаті витрати на посадковий матеріал окупаються протягом двох років.

C третього по восьмий роки урожай з сотки складе 150-250 г, в залежності від погодних умов. Якщо у вас вже є посадковий матеріал і ви зможете його продати, то рентабельність, відповідно, збільшується. Тобто, заробити на шафрані можна. Але поки не буде достатньої кількості шафрану, щоб сформувати товарну партію, говорити про швидке зростання бізнесу не доводиться.

Ми, наприклад, в 2017-му зібрали урожай спеції близько 5 кг. Скільки буде цього року, поки сказати складно, але врожайність повинна підвищитися.

Що стосується вартості шафрану, то у нас вона становить 150-190 грн за грам. У неї входять вартість посадкового матеріалу, витрати на підготовку грунту, прополку від бур’янів, прибирання і вибірку тичинок.Ринкова ціна готової спеції — 5 до 15 доларів за грам. Найдорожчим вважається іспанським шафран. Вирощений нами схожий саме на нього.

Є попит і на посадковий матеріал крокусів для виробництва шафрану. Тому, коли цибулина розмножується, ми її калібруємо — великі цибулини продаємо, а маленькі залишаємо собі для вирощування. Продаються цибулини поштучно, від 6 до 12 грн за одиницю залежно від розміру.

В оптових продажах посадкового матеріалу цінник інший: при обсягах закупівлі від 100 кг ціна становить 7 доларів за кілограм. Посадковий матеріал у нас вже купують фермери майже з усіх областей України — він у всіх прижився і дає врожай.

Наше фермерське господарство раніше займалося вирощуванням полуниці, овочів, зелені. А тепер 90% в структурі бізнесу займає виробництво шафрану. Саме в ньому ми бачимо перспективу.