Укрзалізниця розповіла про доходи з продажу гарячого харчування в потягах

Укрзалізниця розповіла про доходи з продажу гарячого харчування в потягах

Пілотний проект з впровадження гарячого харчування в пасажирських поїздах приносить близько 100 тис. грн на місяць кожному пасажирському поїзду «Укрзалізниці».

Укрзалізниця розповіла про доходи з продажу гарячого харчування в потягах

Таку цифру назвав начальник департаменту пасажирських перевезень далекого прямування УЗ Олександр Красноштан, пише ЦТС.

При цьому, за словами Красноштана, «Укрзалізниця» не займатиметься сектором харчування самостійно, доручивши це завдання контрагентам. Однак, на його думку, забезпечивши відповідні умови роботи, компанія може сформувати на цьому додатковий дохід на рівні не менше 50 млн грн на рік.

«Для «Укрзалізниці» в секторі харчування два головні завдання: якість послуги для пасажира і формування додаткового доходу. Ми бачимо, що УЗ на цьому повинна заробляти не менше 50 млн грн на рік», — заявив він.

На думку представника залізничників, у майбутньому доцільно буде залучити кілька постачальників послуг, щоб гарантувати охоплення всього пасажиропотоку і підтримувати конкуренцію.

«Поки ми ще не визначилися, чи дамо ми цю послугу одним лотом або декількома. Ринок дуже великий, в обороті УЗ 110 пар цілорічних поїздів, це 220 складів цілорічних. Це величезний ринок, близько 40 млн пасажирів на рік, поки не зрозуміло, чи подужає цей ринок один оператор. Ну і візьмемо до уваги конкуренцію — від цього виграє пасажир», — додав Красноштан.