Нібулон збільшить потужності одразу п'яти своїх елеваторів

Нібулон збільшить потужності одразу п’яти своїх елеваторів

До початку наступного маркетингового року компанія «Нібулон» має намір збільшити потужності зі зберігання сільгосппродукції п’яти перевантажувальних терміналів у Миколаївській, Херсонській та Запорізькій областях.

Нібулон збільшить потужності одразу п’яти своїх елеваторів

Про це повідомила прес-служба компанії.

Додаткові ємності будуть збудовані на території філій «Вознесенська» (22 тис. тонн), «Новоодеська» (10 тис. тонн), «Кам’янка-Дніпровська» (16 тис. тонн), «Хортиця» (16,5 тис. тонн) та «Голопристанська» (20 тис. тонн).

Враховуючи великий попит на перевантажувальні термінали і зернові склади компанії у сільгосптоваровиробників і їхню активну співпрацю з «Нібулоном», наступні два об’єкти, які будуть у 2019 році збудовані в Мар’янському (Дніпропетровська обл.) і Тернівці (Запорізька обл.) матимуть обсяг зберігання зерна не по 76 тис. тонн, як попередні підприємства, а по 96 тис. тонн кожен.

Загальний обсяг зберігання зерна компанії на сьогодні становить 2 млн тонн.

Довідка

Нібулон — аграрна компанія України, один з найбільших українських сільськогосподарських виробників та експортерів. Заснована в 1991 році, засновник і беззмінний генеральний директор — Олексій Вадатурський.

Підприємство охоплює 43 філії в 12 областях України. Напрямки виробництва: рослинництво, тваринництво, виробництво кормів, будівництво елеваторів, будівництво вантажних терміналів, суднобудування,

Експортний потенціал 4-5 млн тонн на рік.