Український виробник добрив обіцяє за місяць закрити потреби всього ринку

Український виробник добрив обіцяє за місяць закрити потреби всього ринку

Засновник і власник компанії «5 Елемент» Володимир Білий збирається фінансувати $3 млн в нові заводи з виробництва добрив.

 

Український виробник добрив обіцяє за місяць закрити потреби всього ринку

Про це повідомляє AgroPortal.

За його словами, в процесі розробки і тестування в науковій лабораторії компанії знаходяться препарати по обробці таких культур як фінік, бавовна, арахіс, цукровий очерет – замовлення, отриманий від іноземних компаній. На даний момент на заводі виробляється 64 препарату для зернових, технічних і овочевих культур. Потужність виробництва компанії «5 Елемент» зараз дозволяє задовольнити потреби всього українського ринку максимум за місяць.

«До нас придивляються великі світові виробники, адже таких потужностей в світі ще не існує. Наприклад, 1 кг концентрату мікродобрива для пшениці розрахований на площу 12 тис. га, 1 кг концентрату для озимого ріпаку – 150 тис. га. Потужності нашого підприємства дозволяють виробити продукцію від 1 тонни і більше тільки за 1 зміну роботи, а при необхідності ми можемо подвоїти кількість виробництва», – уточнює Володимир Білий.

На даний момент у виробництво інвестовано капітал в розмірі близько $2,5 млн, і в найближчі два роки плануються інвестиції в розмірі ще $3 млн.

Володимир Білий розповідає, що відповідно до бізнес-плану протягом 5 років планується будівництво ще 6 заводів в таких країнах як Алжир, Єгипет, Індія, Туреччина і Туніс.

Довідка

ТОВ «НВП« 5 Елемент »спеціалізується на виготовленні нано-добрив для використання в органічному виробництві. У портфелі компанії лінійка препаратів з 65 одиниць, для зернових і технічних культур, овочів, садів, ягід.

Крім внутрішнього ринку компанія експортує продукцію в більш ніж 30 країн світу, в тому числі найбільші обсяги направляються до В’єтнаму, Єгипту, Алжиру, Туреччини.