Консенсус-прогноз врожаю-2018

Консенсус-прогноз врожаю-2018

Середня по експертному співтовариству оцінка — 61,5 млн тонн

Консенсус-прогноз врожаю-2018

Пізня весна, стислі терміни польових робіт, підвищення цін на ресурси виробництва — всі ці фактори не повинні завадити сільгоспвиробникам отримати урожай не менше, ніж в минулому році, а то і перевищити результат-2017.

iAgro зібрав прогнози врожаю на майбутній сезон від найбільш авторитетних відомств і експертів.

Максим Мартинюк, перший заступник міністра аграрної політики і продовольства України

Прогноз врожаю: 61, 3 млн тонн

«Ми очікуємо врожай не менший, ніж в минулому році. Так, терміни підтискають, але українські аграрії вміють працювати в умовах підвищеної інтенсивності», — зазначив Мартинюк.

 

Аналітики компанії «Украгроконсалт»

Прогноз врожаю: 62 млн тонн

«Цього року загальний валовий збір врожаю буде на рівні 62 млн тонн. На 2017/2018 МР експорт складе 41 млн тонн, в наступному маркетинговому році прогнозуємо зростання експорту не менше ніж на 1 млн тонн», — сказала аналітик зернового ринку «УкрАгроКонсалт» Марина Сич.

 

Іван Томич, почесний президент Асоціації фермерів та приватних землевласників України

Прогноз врожаю: 61,3 млн т

«Виробництва зернових в цьому році однозначно буде не менше, ніж в 2017 році. Наскільки буде більше — остаточно рано прогнозувати. Вирішальну роль зараз відіграє кукурудза — вона буде давати левову частку зерна. А як складеться з кукурудзою — поки рано прогнозувати, оскільки ще йде її сівба», — зазначив Томич.

 

Микола Горбачьов, президент Української зернової асоціації (УЗА)

Прогноз врожаю: 61,85 млн т

«Позитивний прогноз обумовлений використанням аграріями нових технологій, насінням-гібридом, зрошенням та сприятливими погодними умовами», — вважає Горбачьов.

 

Міністерство сільського господарства США (USDA)

Прогноз врожаю: 61,05 млн т

Врожай зерна в Україні в 2018 році очікується на рівні 61,05 млн тонн, в тому числі пшениці 26,98 млн тонн, кукурудзи — 24,12 млн т.