В Одеській обл. запрацюють підприємства з перероблення гороху

В Одеській обл. запрацюють підприємства з перероблення гороху

В Одеській обл. запрацюють підприємства з перероблення гороху

Проект встановлення компанією «Анко-Агротрейд» (Одеська обл.) обладнання по переробці гороху і проса в даний час знаходиться на завершальній стадії. 

Про це повідомив CEO компанії «Анко-Агротрейд» Дмитро Коваленко, передає «АПК-Інформ».

На його думку, збільшення внутрішньої перероблення бобових культур – досить перспективний напрямок. Водночас він підкреслив, що для нута це стане можливо лише тоді, коли його валовий збір перевалить за 100 тис. т, по сочевиці – аналогічно.

«У такому разі з’явиться масовий інтерес до відкриття переробних підприємств і виходу на світовий ринок з продуктами з додатковою вартістю. Наша компанія в тому числі зацікавлена ​​у відкритті подібних підприємств, що також дасть сільгоспвиробнику можливість гарантованого збуту», – сказав Коваленко.

Водночас, на початку березня ТОВ «Лад» (Одеська обл.) ввело в експлуатацію лінію з виробництва гороху. Про це повідомили в компанії «Агро-Сімо-Машбуд», яка надала необхідне обладнання.

Відзначається, що основною спеціалізацією «Лад» є виробництво крупи, борошна та висівок, оптова торгівля зерном та кормами для тварин. Елеваторні потужності складають 35 тис. т, завантаження – 2 тис. т/ добу., Вивантаження – 1,5 тис. т/ добу. Після установки нового комплекту обладнання підприємство щодня виробляє до 40 т крупи гороху колотого найвищої якості.